Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України, тобто у відкрите викрадення чужого майна (грабежі), поєднаному з  насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого..

Досудовим розслідування встановлено, що 20-річний хлопець 15.06.2019 близько 20 год. 15 хв. перебуваючи на території спортивного майданчика однієї із шкіл м. Золотоноша, переслідуючи корисливий мотив та бажаючи настання суспільно небезпечних наслідків, діючи з прямим умислом, спрямованим на відкрите заволодіння чужим майном, шляхом ривка та застосування насильства, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, наніс неповнолітньому чотири удари кулаками в область голови та відкрито заволодів мобільним телефоном марки Samsung Galaxy  J8, вартістю 9000 грн.

Згодом грабіжника було затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України.

Досудове розслідування триває, відносно грабіжника обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 4 до 6 років.