Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, а саме заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).

Досудовим розслідування встановлено, що чоловік, в період з 31.05.2019 по 07.06.2019, перебуваючи в м. Золотоноша, діючи з прямим умислом спрямованим на незаконне заволодіння чужим майном шляхом обману, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій та бажаючи настання негативних наслідків, переслідуючи корисливий мотив, видаючи себе працівником органів Національної поліції України, яким останній не являється, під приводом не притягнення потерпілого до кримінальної відповідальності, незаконного заволодів грошовими коштами потерпілого в сумі 20000 (двадцять тисяч) гривень.

14.06.2019 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України.

Досудове розслідування триває, чоловіку загрожує покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботами на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.