Золотоніським міськрайонним судом засуджено 30-річного чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України ( таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно) та ч. 2 ст, 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж).

В судовому засіданні встановлено, що житель м. Золотоноша, будучи раніше неодноразово судимим, та маючи не зняту і не погашену в законному порядку судимість, на шлях виправлення та перевиховання не став і повторно вчинив злочин проти власності.

Так, чоловік, перебуваючи в одному із сіл Золотоніського району, переслідуючи корисливий мотив, та бажаючи настання суспільно-небезпечних наслідків, діючи з прямим умислом, спрямованим на відкрите заволодіння чужим майном, з погрозою застосування фізичного насильства, відкрито заволодів мобільним телефоном.

Він же на шлях виправлення не став та діючи повторно, перебуваючи на території домоволодіння, що знаходиться в одному із сіл Золотоніський району, переслідуючи корисливий мотив та бажаючи настання суспільно-небезпечих наслідків, діючи з прямим умислом, спрямованим на заволодіння чужим майном, скориставшись відсутністю власника домоволодіння, здійснив крадіжку речей.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив грабіжника 4 років 6 місяців позбавлення волі.