У провадженні поліції Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області перебуває кримінальне провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 186 КК України, тобто у закінченому замаху на відкрите викрадення чужого майна (грабежі), поєднаному з  насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого..

Досудовим розслідування встановлено, що житель Кіровоградської області, 28.05.2019, перебуваючи на проїжджій частині вулиці у м. Золотоноша, Черкаської області, переслідуючи корисливий мотив та бажаючи настання суспільно небезпечних наслідків, діючи з прямим умислом, спрямованим на відкрите заволодіння чужим майном, шляхом застосування насильства, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілої, а саме: ударивши ногою в область лівої частини обличчя жінки, відкрито заволодів сумкою темно синього кольору, в якій знаходився мобільний телефон, проте свій злочинний умисел не довів до кінця, з причин, які не залежали від його волі, так як викрадене ним майно було відібрано та повернуто потерпілій свідком, після чого грабіжник зник у невідомому напрямку.

Згодом грабіжника було затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 186 КК України.

Досудове розслідування триває, відносно йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 4 до 6 років.