Канівським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено чоловіка за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 121 КК України, а саме умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

В ході судового розгляду встановлено, що житель чоловік в червні 2018 року, перебуваючи на території цвинтаря у м. Золотоноша, Черкаської області, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, на фоні ревнощів, маючи умисел, направлений на нанесення тілесних ушкоджень співмешканці, наніс один удар правою ногою їй у спину, внаслідок чого остання обличчям впала на землю, після чого, продовжуючи реалізовувати свій злочинний умисел, спрямований на спричинення тяжких тілесних ушкоджень потерпілій, наніс близько 5-6 ударів правою ногою в грудну клітку, 1 удар кулаком руки в область передньої лівої поверхні грудної клітки та 4 ударів кулаком правої та лівої руки в передню частину голови потерпілої, чим  спричинив тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок яких потерпіла померла.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка, призначив покарання у виді 8 років 2 місяців позбавлення волі.